22 Haziran 2012 Cuma

Erkek Dedikodusu         Erkek Dedikodusu
         French Oje & T. B.
         Dizüstü Edebiyat
         “O” Kitaplar

         Derin ve Pera, birbirini tanımayan iki kadın, ortak bir arkadaşlarının düğününde “bekârlar masası”na düşerler, bu talihsizliklerini sohbetle bastırmaya çalışırken, koyu bir muhabbet başlar. Derin ve Pera’nın birbirlerine anlattıklarını, sırlarını, güldüklerini, ağladıklarını dinlerken masadaki 3. kişi olarak sizin de sohbete dâhil olmamanız mümkün değil. Her türlü dedikodunun döndüğü masaya davetlisiniz, bakalım Derin ve Pera neler anlatacak? Neler yaşayacaklar?

         French Oje hiç sektirmeden, yıllarca okuyucularına “kızlar prenses, erkekler ölsün” deyip durdu. T. B. Yıllarca nişanlısından kendisine o beni prenses peri sannıyooo” şarkısını gönderdi durdu. Liseden beri hiç ayrılmayan muhteşem ikili French Oje ve T. B. “Bulaşmadığımız bir aktivite kaldı mı?” diye düşünürken kendilerini kitabın başında buldular. Birbirinden Resul Balay ve George Michael, Küçük Ceylan ve Chris Martin, Cindy Crawford ve Kaddafi kadar farklı olan kızlar, erkek dedikodusu konusunda kendilerini bile şaşırtacak kadar uyumlu çıktılar. Bütün kızların kendi aralarında dönen erkek dedikoduları bir kurgunun içinden gizli gizli erkeklere gülümsemeye başladı. Twitter’da da @french_oje ve @tugce_tb nickleriyle tanınan ikili, kendilerini yılların blogger’ı olarak tanımlarken; onları tanıyanlar, 10 yıllık ilişkisiyle alıp başını giden nişanlı T. B.’yi alkışlayıp, 10 yıllık bekârlığıyla kırıp dizini oturan nişansız French Oje’yi de oturarak teselli ediyorlar. Ve bu ikisi her ortama çok iyi geliyorlar!

         (Arka Kapaktan)

         Duymayan, bilmeyen yoktur herhalde French Oje ve T. B.’nin yazdığı kitabı. Hem eğlenceli, hem düşündüren, hem de herkesin hayatından birer kesit bulacağı güzel yazılar var kitabın içinde. Derin’le Pera’nın hikâyesi…
         Bu sıcak yaz günlerinde eğlenceli bir şeyler okumak isterseniz bu kitabı tavsiye ederim.
         Dikkat: Kendi kendinizi kahkahalarla gülerken yakalayabilirsiniz. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder