23 Haziran 2012 Cumartesi

Erkek Dedikodusu 2         Erkek Dedikodusu
         French Oje & T. B.
         Dizüstü Edebiyat
         “O” Kitaplar

         2011 yazının en eğlenceli romanı Erkek Dedikodusu, kaldığı yerden tüm heyecanı, eğlencesi, kahkahası ve romantizmiyle devam ediyor… İlk
kitapta hasbelkader tanışıp, bu kez gerçek birer arkadaş olan kızlar iyice kaynaşmış durumda. Aralarından su sızmayan Derin ve Pera, birbirlerini yerden yere de vuracak, yalanlar da söyleyecekler. Büyüyünce kadın olmak kolay değil.

         Derin’in düğününde bekârlar masasını VIP masaya çeviren, şehrin en gözde bekârı Pera, o gece Can ile karşılaştı mı? Derin’in evliliği nasıl gidiyor? Derin, Cem’in ailesinden kabul görecek mi? Evlilik muhteşem bir şey mi yoksa hayal etmeye bile değmeyecek bir deneyim mi? İlk kitapta yalnız bıraktığımız Pera, gerçek aşkı bulabilecek mi yoksa yine gözde bekâr olarak kendini mi avutacak?
        
         Yeni eklenen eğlenceli karakterleri ve yepyeni damat adaylarıyla Erkek Dedikodusu 2 – Bu Gece Hiç Bitmesin, bu yaz tüm sorunların cevaplarıyla, en yakın arkadaşınız olup başucunuza yerleşiyor.

         İlk kitapları Erkek Dedikodusu sayesinde tanıştığımız, arkadaş olduğumuz, bol bol dedikodu yaptığımız French Oje ve T. B., bu yaz da bizi yalnız bırakmıyorlar. Onlarla konuşmayı özlemişiz.

         Masum bir dedikoduyla başlayan bu hikâye bugün büyük bir hayran kitlesine ulaşmış durumda. French Oje ve T. B.’yi günde yaklaşık 70.000 kişi okuyor. İster aşkı arayan olun, ister aşktan bunalan, aradığınız cevapları bu iki kadının sözlerinde bulacaksınız.

         (Arka Kapaktan)

         Erkek Dedikodusu’nun devamı. Derin ve Pera’nın yaşamını anlatmaya kaldığı yerden devam ediyor bu kitap. Yine çok eğlenceli yine çok komik. Araya da küçük hüzünler sıkıştırılmış bu kez ve tabii yeni karakterler de var. Okumanızı tavsiye ederim. 

4 yorum:

 1. Bu aralar eğlenceli şeyler okumaya ihtiyacım var ve hatta izlemeye..
  Zaten hayatımda beni bunaltacak, gerecek, üzecek yeterli sebep var..
  Birde kendi ellerimle bunu yapmayayım ama değil mi..
  Bu kitabı kitap listeme ekledim.
  Teşekkürler.

  YanıtlaSil
 2. Rica ederim. Seveceğinizi tahmin ediyorum.

  YanıtlaSil
 3. Bende 1.si var okuyamadım ama ikincisinide okumak istiyorum merak ediyorum paylaşımınız için sağolun

  YanıtlaSil
 4. Rica ederim. Bu sıcak yaz günleri için ideal bir kitap bence. Okumanızı tavsiye ederim. Umarım benim kadar eğlenirsiniz siz de. :)

  1.sini de okudum ben. Yazısı da burada okumak isterseniz: http://duraklarveizler.blogspot.com/2012/06/erkek-dedikodusu.html

  YanıtlaSil